Нові правила реєстрації нерухомості

neruhomist

Створення нових правил реєстрації нерухомості довгий час відкладалося, у зв’язку з бажанням підготувати нормальну нормативну базу та навчити реєстраторів. Отже, завжди повільне БТІ з вічними чергами та затримками залишаються в минулому, в майбутньому володарям майна потрібно буде співпрацювати з Укрдержреєстром у сфері державно зареєстрованих прав на нерухомість.

Анатолій Топал – віце–президент Асоціації професійних управляючих нерухомістю, переконаний, що нові правила реєстрації нерухомості є досить хорошими. Експерт вважає, що коли усі представники закону детально вивчать правила реєстрації нерухомості , то ціна на їх послуги впадуть на 20-30%.

"Оформлення нерухомості буде швидшим - 2 години. Нотаріуси не матимуть вибору, швидко зникнуть до нових і удосконалять свої навички, отже працюватимуть швидше. Ціни на оформлення також можуть опуститися на 20-30%. Бо зараз небагато нотаріусів береться оформлювати житло. Більшість тих нотаріусів, що оформлюють нерухомість, беруть не менше, як 1500 гривень за однокімнатну", - розповів він.

Експерт вважає дуже вдалими ці правила. Оскільки новий механізм оформлення нерухомості передбачає єдиний реєстр даних про угоди реєстрації квартир.

Якщо нерухомість не була раніше офіційно зареєстрова, то забудовнику, продавцю чи покупцю потрібно її зареєструвати у Державному реєстрі, а якщо була – то звернутися до нотаріуса.

За словами Топала, на початку року виникли проблеми через погану організацію зміни правил: на офіційних сайтах алгоритм реєстрації був відсутній, у Києві для самого Держреєстру взагалі виділили погане приміщення у Солом'янському районі. Туди добратися без компаса і навігатора було майже нереально.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам