Нові аптечні закони

medicПочинаючи з першого серпня, у Вінниці, як і по всій Україні, будь-який відвідувач аптеки, має право притягнути фарм-працівника до адміністративної відповідальності, якщо він не попередив вас про наявність препарату з такими ж властивостями, але з меншою ціною. Даний закон має ще низку цікавих особливостей.

Однією з них є та, що тепер фармацевти не мають права отримувати будь-які вигоди від фірм, які займаються виробництвом або реалізацією медичних препаратів. Надавати зразки препаратів також заборонено. Виняток становлять ті ліки, які проходять клінічне дослідження або випробування.

Відтепер лікарі не мають право робити рекламу будь-якого препарату. За рекламу навіть вважатиметься лікарський рецепт на папірці з логотипом медичного препарату.

Ніхто тепер не має права приховати від вас варіанти форм лікарського засобу, наявність ліків-аналогів чи дешевших фармацевтичних препаратів з такою ж дією.

Порушення даного закону карається адміністративно. У разі першого порушення на винного накладається штраф у розмірі 5100 гривень. Якщо ж протягом року закон було порушено повторно, то розмір штрафу зростає до 20100 гривень.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам