Нобелівська премія. Рекордна кількість кандидатів!

nobelevskaya-premiyaНа Нобелівську премію миру за 2013 претендує рекордна кількість кандидатів - 259, з яких 50 - громадські та міжнародні організації.
Про це повідомив Норвезький нобелівський комітет після закінчення роботи над спільним списком надійшовших до комітету пропозицій.
У 2011 році в Норвезький нобелівський комітет надійшло 241 пропозиція. Висунути кандидатів на премію та подати відповідні документи до комітету в Осло можна було до 1 лютого. Після цього секретар Нобелівського комітету представляє його членам список кандидатів на нагороду, в ньому зазвичай від 150 до 200 номінантів.
Потім починаються безпосередні дискусії з найбільш актуальних кандидатам. У результаті в короткому списку претендентів можуть виявитися від п'яти до 20 імен активістів або організацій. Саме цей укорочений список і передається потім для розгляду постійними консультантами Нобелівського інституту. Зазвичай на цю роботу їм дається близько двох місяців.
Голосування по виборам лауреата або лауреатів премії проходить зазвичай на початку жовтня, і результати голосування відразу ж оголошуються офіційно. Імена, а також інша інформація, що стосується процесу висунення на нагороду, може стати доступною для громадськості лише після закінчення 50 років.
У 2012 році на Нобелівську премію миру претендував 231 кандидат, 43 з них - громадські та міжнародні організації.
Нобелівська премія миру за 2012 була присуджена Євросоюзу за 60-річний внесок союзу і його попередників у просування миру і примирення, демократії та прав людини в Європі.
Церемонія вручення премії світу завжди проходить в Осло 10 грудня, в день смерті Альфреда Нобеля - засновника п'яти Нобелівських премій. Чотири інших вручаються в Стокгольмі.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам