Незабаром очікується подорожчання електроенергії

thumb energy-1024x768У зв’язку із зупинкою феросплавних заводів усі українці, у тому числі й вінничани, відчують удар по свої кишенях через подорожчання електрики.

Феросплавники припинили виробництво через те що не в змозі платити величезні кошти за електроенергію. Президент України особисто обіцяв знизити вартість на електрику до прийнятних 6 центів, але чиновники блокують доручення уряду по цьому питанню. І що довше, то складніше буде відновити виробництво, кажуть металурги.

"Якщо ще рік тому, коли тільки починався простій, ми дві печі могли включати і продовжувати працювати, на сьогодні ми провели обстеження - 2 печі вже включити не можна - це лише капітальний ремонт", - пояснив заступник голови правління ВАТ "ЗЗФ" Сергій Балашов.

Експерти стверджують, що зупинка Запорізького і Стаханівського феросплавних заводів призведе до підвищення цін на електрику для всіх інших споживачів.

Енергетичні підприємства працюють у звичному режимі. Але продавати такі великі обсяги електроенергії нікому. Раніше феросплавні заводи платили за електроенергію 120 мільйонів гривень, то тепер уже не в змозі. Тому бізнесмени компенсують свої збитки за рахунок усіх споживачів.

Голова правління Запорізького феросплавного заводу Павло Кравченко нарікає:

«Ми готові заплатити 80 мільйонів, але влада стверджує, що їй не потрібні наші гроші. Ну звісно,простіше залізти в кишеню до простого українця. Уряд подорожчання пояснить тим, що ніби давно не підіймали ціни і таке інше…Ось так кожен з нас розрахується за державні борги.»

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам