Невдале побачення? Застрахуйся!

amurБританська страхова компанія Confused.com спеціально до Дня Святого Валентина зробила своїм клієнткам спеціальну пропозицію - придбати страховку від невдалих перших побачень. Пропозиція повинна допомогти самотнім жінкам скоротити витрати. Про це йдеться на сайті компанії.
"Самотні дівчата витрачають на страховку автомобілів на 400 фунтів стерлінгів більше, ніж заміжні дами. Не кидайте на вітер крупні суми грошей, погоджуючись на невдалі побачення!", - йдеться в повідомленні Confused.com.
Щоправда, тут же страховик вказує, що ці дані - не більше ніж жарт. Але не заперечує, що підготовка до побачення для жінки часто супроводжується деякими витратами.
"Хоча більшість жінок і не платять за себе безпосередньо на побаченні, їм доводиться витрачати власні кошти на макіяж і одяг. При цьому близько 76% представниць прекрасної статі залишаються розчарованими першою зустріччю з шанувальником", - вважають страховики. За їх словами, жінки не повинні ні за що платити на перших побаченнях.
Confused.com запропонувала всім бажаючим надсилати історії про найбільш невдалих побаченнях в їх житті. Деякі з них вже опубліковані на сайті. Компанія також надала список місць, які з великою ймовірністю вб'ють всю романтику моменту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам