Немирівський вибух: щось зірвалося в руках колишнього міліціонера

Міліція розбирається, що саме рвонуло 22 червня під Немировом так, що чутно було у райцентрі. Потерпілий від вибуху чоловік зараз у Пироговці, в реанімації.


Вибухнуло у кількох кілометрах від Немирова, на березі ставу біля села Гуньки. Тепер немирівчани перешіптуються, що зірвалося у руках 54-річного чоловіка і для чого він взявся за те, що вибухнуло. Потерпілий – охоронник місцевого підприємства, який раніше керував тамтешнім райвідділом міліції.

Чутки ходять такі: чоловік збирався глушити рибу в ставку, але не розрахував потужності саморобки, або ж відлякував інших риболовів від орендованого ставу. Ще обговорюють версію, що колишній міліціонер міг майструвати бомбу для якогось посадовця. Але розповісти сам про обставини травмування потерпілий не може. Він у важкому стані.

У секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції говорять, що на місці вибуху не знайшли фрагментів вибухового пристрою, а лишень залишки невідомої сильнодіючої речовини. Тепер їх досліджують експерти, щоб правоохоронці прийняли рішення – є підстава порушувати карні справу чи ні.

А тим часом про вибух гуде райцентр. Люди кажуть, що такого не чули і не бачили досі ніколи. А про що відомо мало, завжди обростає здогадками.

Більше про це читайте на сайті «20 хвилин»

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам