Нам знову пропонують не переводити годинники з «літнього» на «зимовий» час.

116На даний момент уведено час другого часового поясу, з переводом кожного року стрілок годинника у останню неділю жовтня о 4:00 на годину назад  й останню неділю березня в 3:00 на годину вперед.

Верховна рада хоче прийняти законопроект, який уже прийняли у Россії. В ньому говориться про те, що Україна відмовиться від щорічного переходу з «літнього» на «зимовий» час і навпаки.

Крім того у законопроекті йдеться про те, що відміна переведення годинників збереже здоров’я українців, оскільки організму не доведеться змінювати біоритми, зменшиться кількість аварій, нещасних випадків, не буде втрачатися працездатність на час звикання до нового часу.

Документ, за прогнозами, має набути чинності 1 березня 2013 року.

Якщо даний законопроект «ввійде в силу», то Україна залишиться жити за «зимовим» часом, а при зміні часу Європою на «літній» - українці будуть жити за європейським часом.

Нагадаємо, що у Россії цей законопроект отримав більше негативних відгуків ніж позитивних.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам