Найкраща електронна газета України

Всеукраїнський конкурс «Mammedia:Свобода!» виграли вінницькі старшокласники, створивши найкращу електронну газету. У читальному залі Вінницinternetької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Тимірязєва відбулося нагородження переможців .
Фонд «Нові медіа» (Варшава) та Інститут політичних технологій (Львів) за сприянням мережі центрів європейської інформації України в рамках проекту «Mammedia:Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ» програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща виступили організаторами конкурсу. Регіональним партнером конкурсу виступив Вінницький центр європейської інформації , який адмініструється Вінницьким регіональним центром європейської інформації «Креатив» та обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Тимірязєва.
Голова ГО «Креатив» Оксана Бондар розповіла:
- На першому етапі впровадження програми були відібрані тренери з різних регіонів України, яким організували навчання. Основною темою їхніх навчальних програм стало висвітлення у друкованих та електронних ЗМІ гострих та актуальних проблем сьогодення.
Ольга Кавуненко – одна з тренерів, задіяних у програмі, – розповіла, що навчається у Вінницькому технічному університеті й захоплюється журналістикою, тому із задоволенням взяла участь у програмі.
– Разом із учасниками з 8 областей я пройшла 10-денне навчання у Львові. На ньому тренери-аніматори мережі центрів європейської інформації України навчали нас журналістської етики та практичної журналістики. Я вивчала сучасну концепцію прав людини, демократії та свободи слова, знайомилася з практичними аспектами діяльності журналіста у висвітленні проблематики свободи слова. Повернувшись після завершення навчання, я поділилася отриманими знаннями із учнями старших класів вінницьких шкіл, – розповіла Ольга Кавуненко.
Учнівські колективи 5 шкіл нашого міста випустили електронні газети і взяли участь у конкурсі «Mammedia: Свобода!». Переможцями стали учні Вінницької школи-гімназії №2 серед 48 команд-учасниць з усієї України. За результатами інтернет-голосування їх електронна газета набрала понад 13 тисяч голосів.
Як розповіла член редколегії газети-переможниці Анжеліка Ясишина, над проектом працювали 12 учнів. Робота тривала понад 2 тижні, а подали її на конкурс за хвилину до закінчення терміну прийому.
– Працювали над виданням дружно та злагоджено, адже було цікаво. Нам допомагали вчителі та батьки. Я дуже рада, що саме наша робота визнана найкращою, – розповіла Анжеліка Ясишина.
– Я провела час з користю, адже займалася тим, що подобається, й отримала знання та навички, які знадобляться в майбутньому. А отриманий приз – планшет – залишиться в школі й допомагатиме членам нашої редколегії писати цікаві, актуальні статті, - додала голова редколегії Христина Сенченко

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам