Найкращих друзів людини вбивають серед білого дня

dogПроблема жорстокого відношення до тварин хвилює нормальних людей з покін- віків. Але все ж ця проблема не є вирішеною навіть у сьогоднішньому урбанізованому житті. Залишаються випадки, які просто вражають своїм відношенням до нашим менших друзів і які залишаються непокараними.

І невже у Вінниці можна зустріти таких людей? Шкода, але так. Про це повідомив один із мешканців Вінниччини, який став випадковим свідком даного безчинства.

У центрі Сабарова пройшла жахлива акція – безпритульних тварин отруювали на очах у прохожих людей і дітей в тому числі. Сказати, що це глибоко вразило їх – це не сказати нічого. Це справжній стрес для психіки. Тварини помирали у жахливих муках на очах у людей. Просто посеред білого дня!!!

Хто став «автором» та виконавцем всього цього – невідомо. Хотілося б зустрітися з цією людиною, і запитати його, що бідні безпритульні тварини зробили йому поганого. Невже вони заслужили такої жорстокої смерті? Та ще й на очах у дітей?

Наскільки нам відомо, у розвинених країнах також боряться з проблемою безпритульних тварин. Але набагато гуманнішими методами. Стерилізація безпритульних тварин за рахунок держави і таким чином регулювання їхньої популяції стало звичною справою. Чому з на Україні людям легше просто вбивати, замість того, щоб якось вирішувати цю проблему.

Пора б вже почати голосно говорити про жорстоке ставлення до тварин, а не просто закривати очі на подібні ситуації.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам