Найгірші дороги в світі в Україні

avto«Якість українських доріг оцінили в 2,3 бала з 7» - наголошується в звіті про глобальну конкурентоспроможність, підготовленому експертами Світового економічного форуму.
Найкращі дороги виявилися у Франції, Об'єднаних Арабських Еміратах і Сінгапурі (всі отримали по 6,5 бала). У десятку найкращих також потрапили Португалія, Оман, Швейцарія, Австрія, Гонконг, Фінляндія і Німеччина.
Найгірші дороги, на думку міжнародних експертів, в Молдавії - їх якість оцінили в 1,5 бала. У нижній частині списку також опинилися кілька європейських країн, включаючи Польщу (2,6 бала), Болгарію (2,5 бала) і Румунію (1,9 бала). З країн СНД до списку найгірших потрапили, крім Росії, Киргизія (2,5 бала) і Україна (2,3 бала).
"Укравтодор" планує розпочати плановий ямковий ремонт на всій мережі доріг за сприятливих погодних умов - коли температура повітря підніметься вище +5ºС і покриття доріг буде сухим.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам