Найдорожча українська фотографія

neo

У Лондоні на лютневих торгах сучасного мистецтва аукціонного дому Phillips de Pury & Co був встановлений рекорд продажів для українських фотографій - диптих "Neo" Віталія та Єлени Васильєвих проданий за $ 63400. Робота "Neo" на даний момент є найдорожчою української фотографією.

Віталій та Олена Васильєвих - сімейний і творчий дует фотохудожників, який працює в жанрі концептуального ню в Україні та Німеччині. Знімки Васильєвих публікували такі авторитетні європейські видання, як Stern, Max, Vogue, Rush, Senze і Spiegel, а виставки фотографів регулярно проходять в Європі і США.

Результати аукціону Джордж О'Делл, голова денних торгів сучасного мистецтва Phillips de Pury & Co прокоментував:
- Ми раді рекордам молодих художників, встановленим на наших торгах
- це свідчить про ентузіазм на ринку сучасного мистецтва.
Також, на денних торгах в Лондоні були успішно продані роботи українських художників, представлені на аукціоні з приватних колекцій. "Сила знань" майстри українського "неофолку" Миколи Маценка пішла з молотка за $ 19 300. За таку ж суму, $ 19 300, була куплена картина Макса Вітика "Сон" - абстракція за мотивами українських наївного мистецтва. Офорт Павла Макова "Скатертина VI" була придбана за $ 13 500.

На лютневих денних торгах Phillips de Pury & Co в Лондоні були представлені лоти від класиків сучасного мистецтва - Герхарда Ріхтера, Сесілі Браун, Марка Куїна, Роберта Інліани, Ансельма Райлі, а також роботи молодих сучасних художників зі всього світу. Топ-лотом денних торгів стало абстрактне полотно Герхарда Ріхтера "Червоний - Синій - Жовтий" (1973), продано за $ 373 938. Топ-лотом вечірньої сесії торгів Phillips de Pury & Co стала робота Жана-Мішеля Баскії "Без назви", продана за більш ніж $ 3 мільйони .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам