Найбільша хакерська атака за історію Інтернета

internetНайбільша DDoS-атака в історії Інтернету знизила швидкість передачі даних у мережі Інтернет у всьому світі. Як повідомляють іноземні ЗМІ, мішенню хакерської атаки стала компанія Spamhaus.
Організація займається протидією розсилці спаму в Інтернеті. Офіси Spamhaus базуються в Женеві і Лондоні. Для здійснення своєї діяльності компанія заносить в базу даних сервери, з яких відбувається розсилка спам-повідомлень. Також в організації є кілька сервісів, які здійснюють блокування розсилки повідомлень з підозрілих серверів.
Зокрема, в середу спостерігалися перебої з доступом до ряду сайтів, а також знизилася швидкість Інтернету. За даними Bloomberg, проблеми з Інтернетом почалися після того, як базована в Женеві компанія Spamhaus, що займається боротьбою зі спамом, тимчасово включила нідерландський ресурс СyberBunker в чорний список сайтів-спамерів. Після цього почалися атаки на мережу.
"У результаті атаки постраждали великі пошукові мережі, а також точки обміну інтернет-трафіком, в тому числі в Лондоні", - цитує видання представника компанії Spamhaus.
"Хакери атакували пункти обміну інтернет-трафіком по всьому світу", - уточнив він. ЗМІ охарактеризували атаку як "одну з наймасштабніших за останній час".
. Від хакерської атаки Spamhaus почав відбиватися ще в середині березня. Але спроби паралізувати роботу компанії не припиняється досі. Потужність атаки на сервери Spamhaus складає близько 300 гігабіт на секунду. Для порівняння, DDoS-атака швидкістю в 50 гігабіт на секунду може вивести з ладу роботу великої фінансової організації.
Як припускають фахівці, виведення з ладу блокувальників Spamhaus
У Spamhaus запевняють, що DDoS-атаки на замовлення Cyberbunker організували хакери з Росії та низки країн Східної Європи.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам