На Україну насувається епідемія грипу

59На Україну насувається епідемія грипу, хоча вже 2,5 млн. українців мають до нього імунітет, оскільки вже перехворіли недугою.

Олександр Заїка, провідний спеціаліст державного санітарно – епідеміологічного нагляду повідомив про те, що хвилю вірусу грипу слід чекати наприкінці січня, її тривалість складатиме близько 8 тижнів.

За словами спеціаліста, на теперішній момент епідемії немає. Починаючи із жовтня місяця 2012 року і до сьогодні хворих налічувалося близько 2,5 млн. людей, проте жодного смертельного випадку не виявлено.

«З початком тижня розпочнеться навчання у всіх начальних закладах, у зв’язку з цим і підвищується ризик захворіти на грип чи ГРВІ.»

Алла Мироненко, завідувачка відділенням респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського повідомили про те, що епідеміологічна ситуація в країні досить звична, як на цей сезон року.

Отже, медики наголошують на тому, що боятися нічого у багатьох українців уже є імунітет і наполягають на вчасних щепленнях від інфекцій.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам