На даний момент можна скористатися он–лайн сервісом для подання декларації про доходи ...

DPA logoДля комфортного декларування доходів з початком 2013 року впроваджено новий електронний сервіс «Запровадження декларацій про майновий стан і доходи».

«На даний момент можна скористатися он–лайн сервісом для подання декларації про доходи, без відвідування податкової служби. Певний захист податкової звітності – це електронний підпис, що надсилається електронною поштою. Платник податків може підписувати різні договори із суб’єктами господарювання за допомогою електронного підпису. Проте є й негативна сторона використання електронного підпису – він діє лише один звітний податковий рік.» - про це повідомила голова ДПС у області Ірина Зленко під час засідання Громадської ради.

Завдяки роботі представництв у Вінницькій області Центру сертифікації електронних ключів, де платник податків безкоштовно може отримати ключі електронного цифрового підпису стало можливим електронне звітування.

На офіційному веб-сайті ДПС у області створено спеціальний банер «Декларування доходів громадян», в якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам