Мобілізація вінницькими військоматами розпочата

Згідно указу про часткову мобілізацію, у Вінницькій області від сьогодніsoldati, 17 березня, діє часткова мобілізація збройних сил. У регіональному медіа-центрі міністерства оборони України пояснили, як саме вона торкнеться вінничан.
Насамперед важливо уточнити, що мобілізація ще не є війною, наразі мова йде про доукомплектацію війська, яке впродовж багатьох років піддавалось скороченню.
- Зараз призивають тих, хто проходив службу в армії та має військову облікову спеціальність, - каже офіцер регіонального медіа-центру Міністерства Оборони Андрій Агєєв. – Мобілізація проводиться в усіх областях України, але не може називатись повною через складну ситуацію у Криму. Вимоги до призову стали жорсткішими. Для прикладу, якщо до сьогодні причиною відмови призовника було наявність у нього 3-х дітей, які не досягнули 16 років, то тепер відмовитись від участі в зборах можуть тільки ті, у кого таких дітей 4 і більше. Утім, на сьогодні тієї кількості готових служити у війську достатньо. Наразі усього в Україні потрібно 20 тисяч на доукомплектацію Збройних Сил, ще 20 тисяч – у Національну гвардію.
Військкоматами у Вінницькій області зареєстровано уже близько 5 тисяч добровольців, які впродовж останніх двох тижнів подали свої дані, повідомляє керівник регіонального медіа-центру Міноборони Сергій Фурдик. З усіма призовниками, за його словами, будуть проведені збори і, відповідно ситуації, буде визначено, кого відправлять до військових частин, а кого повернуть додому.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам