Мистецтво на стінах будинків

grafityЮний вінничанин Іван Бялковський обрав новий спосіб поширення свого мистецтва. Саме завдяки йому тепер на вулиці Гоголя, 15 кожен бажаючий може помилуватися пейзажем ранкової лісової галявини, яка з'явилася на місці старої обшарпаної стіни.

Приємно, що юний художник саме так вирішив і собі задоволення приносити, і місто наше робити ще прекраснішим. Адже рідко де зустрінеш величезні картини дійсно талановитого художника, та ще й доступні для всезагального огляду.

Робота клопітка та тривала, але результат дійсно вартий всіх затрачених зусиль. Жодна автівка не може проїхати повз картину на стіні, щоб не зупинитися та не помилуватися. До того ж це чудово піднімає настрій.

Спонсорами та просто плечем опори Івана виступають його батьки. Вони підтримують сина, та бажають, щоб він реалізовував свої художні плани у такий спосіб. Фінансову частину також на себе взяли батьки, адже задоволення сина не з дешевих. На один такий шедевр іде близько сорока балонів фарби. Але знову повторюся – воно того варте! Батьки пишаються своїм сином.

За словами молодого художника, наступну картину він планує створити на вулиці Архітектора Артинова. А ідея нової картини виникла ще минулого року. Іван не міг спокійно проходити повз ту стіну, бо душа та руки рвалися до роботи, до мистецтва, а уява малювала образ довгожданого результату. І як тальки з'явиться можливість, він відразу візьметься до роботи.

Ми ж можемо лиш побажати Івану Бялковському натхнення та нових спонсорів. І нехай вогонь почуття прекрасного не згасає в його очах та душі, адже він робить щасливішими тисячі вінничан та гостів міста!

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам