Мінекономрозвитку не підкорило Вінницького губернатора

12 листопада відбулася прес-конференція, на якій губернатор Вінниччиниmovchann Іван Мовчан повідомив, що відмовив Міністерству економічного розвитку і торгівлі з приводу звільнення директора "Вінницястандартметрології" Андрія Астахова.

Від Міністерства економічного розвитку і торгівлі 7 листопада одночасно були відправлені листи на адреси губернатора Вінниці та на підприємство "Вінницястандартметрологія". Лиш до пана Мовчана з приводу погодження на звільнення директора, а на підприємство власне про звільнення директора з посади.

Працівниками "Вінницястандартметрології" 8 листопада були проведені загальні збори, на яких єдиним питанням порядку денного стало безпідставне звільнення їх керівника Андрія Астахова Дану ситуацію колектив прокоментував як «рейдерське захоплення підприємства» і звернувся до мера та губернатора з проханням втрутитись та допомогти вирішити цю ситуацію.

За словами представника трудового колективу "Вінницястандартметрологія" Валентина Слинчука, звільненню директора передувала формальна перевірка з Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Приїхали 28 жовтня, побули до обіду 29-го. Ніяких документів не вимагали. Перевірку провели оглядову, наче екскурсію. Нічого не сказали, ніяких приписів не залишили. Ніяких претензій до директора не представили. А через тиждень прислали факсом листа про звільнення нашого директора", - сказав він.
Таку форму звільнення працівники по праву вважають незаконною. Адже це рішення не погоджувалось з обласним керівництвом, як то мало бути за законом.

"Ми відстоюємо свої права в рамках закону. І будемо надалі це робити. Якщо ініціативна група вирішить, що нам потрібно вийти на акцію протесту, зробимо це. Але не в робочий час. Підприємство працює без збою. Ми хочемо, щоб імідж нашої "Вінницястандартметрології" не псувався. Але безпідставним звільненням директора була нанесена велика шкода підприємству, що входить в 10-ку найкращих підприємств системи технічного регулювання України. Адже причин звільнення директора ніхто не назвав", - продовжив Слинчук.
На підприємстві впевнені, що директора зняли за відмову дати "відкат" київським представникам.

"На мою думку, директор і далі буде плідно працювати на своєму місці", - підсумував голова Вінницької облдержадміністрації Іван Мовчан.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам