Міліція затримала чоловіка, який труїв покупців простроченими продуктами харчування

154Працівники ветеринарної міліцій м. Козятин Вінницької області вилучили на місцевому стихійному ринку 350 кілограмів прострочених продуктів харчування.

Згідно повідомлення сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Винницькій області, 58-річний місцевий житель продавав на ринку в Козятині рибні та ковбасні вироби, солодощі, солодкі напої та соки. При перевірці було встановлено, що строк придатності усіх продуктів харчуванні, що їх продавав «підприємець» минув вже біля року назад. На вимогу робітників міліції чоловік не зміг надати жодних документів стосовно походження свого товару. Свідоцтва про дозвіл займатися підприємницькою діяльністю в нього також не було.

Як показало слідство, прострочені продукти харчування житель Козятина Вінницької області скуповував за безцінь у робітників столичних торгівельних мереж. Велика різниця в ціні наштовхнула його на думки, що на цьому можна непогано підзаробити. Під час обшуку у чоловіка було вилучено біля 150 кілограмів рибної та ковбасної продукції, 150 кілограмів солодощів та біля 50 кілограмів бакалійних виробів. Всі вилучені продукти харчування направлені на утилізацію.

Проти затриманого продавця небезпечного товару порушено справу за статтею 160 Кодексу України про адміністративні порушення «Торгівля з рук у невстановлених місцях». Скоріш за все на жителя вінничини чекає покарання у вигляді штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян України.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам