Міккі Маус повертається з новими серіями!

Компанія зайнялася створенням нової серії короткометражок зі старими мультиплікаційними героямиMickey Mouse
На сайті Disney.com з'явився перший мультфільм з нової серії короткометражок про Міккі Мауса. Короткометражка називається «Croissant de Triomphe» («Тріумфальний круассан»). У ній розповідається про те, як в кафе, де працює Мінні Маус, закінчується випічка. Щоб доставити в кафе круасани, Міккі Маусу доводиться зробити поїздку по Парижу на мотоциклі.
«Тріумфальний круассан» - один з 19 мультфільмів, які Дісней планує показувати в інтернеті і на телебаченні починаючи з липня 2013 року. Події інших короткометражок будуть розгортатися в Нью-Йорку, Токіо, Венеції, Пекіні та інших регіонах світу. Героями мультфільмів стануть не тільки Міккі і Мінні Маус, але і Гуфі, Плуто, Дональд Дак і Дейзі Дак (остання ненадовго з'являється і в «Тріумфальному круасані»).
Перша стрічка за участі Міккі Мауса - «Пароплав Віллі» - вийшла в 1928 році. Пізніше герой з'являвся в десятках короткометражок і декількох повнометражних фільмах (зокрема, в «Фантазії» 1940 року). В останні роки Міккі досить рідко стає головним героєм диснеївських картин. За наявними даними, в 1980-і і 1990-і було випущено всього три короткометражки з його участю.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам