Маршрутні зміни на День Міста

vin_sob2Уже дуже скоро на нас вінничан та гостів міста чекає свято, яке стосується кожного без винятку – День Міста. Цьогорічне святкування обіцяють дійсно грандіозне та яскраве.

Одним з подарунків від влади міста буде безкоштовний проїзд в міському транспорті (крім маршруток). Але, очевидно, що рух транспорту буде трішки зміненим, аби не заважати відбуватися задуманій програмі. Тож до центра міста буде добратися дещо проблематично.

З 11.00 до 20.30 трамваї Соборною не їздитимуть, а для маршрутних автобусів та тролейбусів буде використовуватися рух в обхід.

Наприклад такі маршрутні автобуси, як №7А, №21А, №22А та №21рухатимуться в об’їзд по вулиці Свердлова. А на маршрутах №19А, №58 Ви зможете дістатися до вулиці Першотравневої.

Тролейбуси маршрутів №4, №5, №10, №11, №12 та експрес-автобуси №25 «Вишенька - Залізничний автовокзал», «вул. Лугова – Аграрний університет» рухатимуться по об’їзній по вулицям Театральній, Київський, Чорновола.

Звичайно, що і приватний автотранспорт буде також направлений в об’їзд за схожими маршрутами, як і автобуси та тролейбуси.

Залишається лиш всім побажати чудового відпочинку у Вінниці на День її Народження. І щоб маленькі незручності з транспортом не псували настрій.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам