Малюки могли захворіти, через неправильно подану інформацію в рекламі

Прес–служба антимонопольного комітету повідомила про оману, в яку були заведені сотні вінничан.child Виробники препарату «Гербіон сироп подорожника» та «Гербіон сироп первоцвіту» надає неточну інформацію щодо вікових груп, які можуть приймати даний сироп.

У рекламі по телебаченню ми чули, що його можна приймати малюкам, а за даними інструкції, затвердженої наказом Міністерством охорони здоров’я України, сироп не рекомендується призначати дітям віком до 2 років без попередньої консультації з лікарем, а «Гербіон сироп первоцвіту» не рекомендується застосовувати дітям віком молодше 4 років, що свідчить про вікові обмеження препарату.

У рекламі написали про ці уточнення, але як завжди маленьким шрифтом та неяскравим кольором.

Отже, інформація в рекламному ролику компанії KRKA щодо вікових обмежень застосування препаратів «Гербіон сироп подорожника» та «Гербіон сироп первоцвіту» містить ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Про розгляд рекомендацій компанія має повідомити Комітет у десятиденний термін.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам