Магазини обманюють покупців

Українці під час розпродажів витрачають значно більше ніж, коли купують речі без знижок. Дуже часто у святкові розпродажі продавці ставлять ціни вищі за реальну вартість товарів. Напевно лише у нас при розпродажах ставлять вищі ціни, ніж зазвичай.

Звісно усі «купуються» на привабливі знижки, на кшталт -70% або навіть –90%. Але не дивлячись на це гроші із гаманця зникають.

Дуже часто трапляється, що покупці відвідуючи один і той самий магазин у новорічні свята та після них можу побачити цікаву картину: товар зі знижкою коштував 150 грн., а після новорічних свят продавці змінили ціну на 100 грн.

Дуже важко побачити брехню. Це все велика комбінація. Спочатку ціну піднімають, потім у свята ставлять знижки, хоча самі не втрачають ні копійочки, а ще й мають прибуток, тому що знижка стоїть на вартість уже подорожчаного товару. На вітрині зазвичай красуються знижки від 60% до 90%, в середині магазину одяг пропонують за половину вартості, а на касі скидають лише кілька гривень.

Справа з електротехнікою також цікава. У магазинах стоять знижки, а вартість тих самих товарів у Інтернеті нижча за магазинну.

Проте, не дивлячись на це все, біля вітрин із «знижками» завжди найбільше покупців.