Людяність українців!

babusiaБурхливу дискусію викликало фото в Інтернеті, на якому просто посеред дороги у Львові зупинилось авто і його пасажирка пішла переводити через пожвавлену вулицю літню жінку.
Герої Інтернету до випадкової слави ставляться спокійно. Кажуть, що тоді вчинити інакше не змогли. Хоч і поспішали, вони зупинили авто просто посеред дороги. "Ми побачили з правої сторони дуже стареньку бабцю, яка чекала, коли її хтось пропустить. Їй мабуть було важко пройти до пішохідного переходу", - розповів львів'янин Володимир Онишків. Тоді він увімкнув аварійку, а його супутниця Оксана вийшла і перевела стареньку на іншу сторону дороги. Кажуть, їхня зупинка обурила інших водіїв, які почали сигналити.
Як Оксана переводила бабусю через дорогу, сфотографував і виклав в Інтернет у соціальну один із водіїв Святослав Роман. Каже, що хотів дізнатися, чи багатьох такий учинок зворушить, як і його.
Такий на перший погляд звичайний вчинок викликав бурю емоцій в Інтернеті. "От я зараз дивлюся 7 тисяч людей поділилось і 10 тисяч лайків. Ну, в українському Facebook це дуже високий показник, значить, когось це таки зачепило. З одного боку це приємно, а з іншого боку справді дивує, наскільки великий резонанс такого простого вчинку", - каже Святослав. На його сторінці фотографія зібрала понад півсотні відгуків. Дехто засуджує подружжя за те, що порушили правила дорожнього руху, зупинившись посеред дороги. Втім, більшість відгуків - схвальні. "Людяність ніхто не відміняв", - так звучить один із коментарів. Герої резонансного фото, Оксана та Володимир, попри критичні зауваження заявляють, так би зробили і наступного раз.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам