«Кавовий» злочинець

Інколи злочинні вчинки можуть викликати навіть посмішку. Один з таких випадків стався нещодавно у Вінниці.

Два торгові центри Вінниці постраждали від нападу молодого вінничанина який примудрився вкрасти в них 160 банок кави «Jacobs Monarch». І навіть зумів продати їх на ринку, поки його не затримала міліція.

Жодному з магазинів не вдалося затримати злочинця. Повідомлення про пограбування прийшли майже одночасно. І після детального аналізу відео з камер спостереження стало очевидним, що це одна і та ж сама людина. До того ж він раніше притягувався до відповідальності за подібні вчинки.

Через кілька годин «кавовий» злочинець був затриманий. Але до того часу він встиг продати те що вкрав.

Також було встановлено, що раніше він був причетний до пограбування чоловіка на вулицях Вінниці – він зумів зірвати з перехожого золотий ланцюжок та здати його в ломбард.

Проти юнака порушено три кримінальні справи: одну за крадіжку і дві – за пограбування. Тепер на нього чекає життя за гратами на період від трьох до шести років.

Чи вартий був швидкий прибуток з пограбування шести років життя на волі? Чому молоді юнаки ідуть на такі кроки заради грошей – невідомо. Але перед тим, як іти на подібні кроки потрібно все ж таки задуматися про майбутнє.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам