Любов до смерті

36Молоде покоління істотно відрізняється від попередніх. Сьогоднішня молодь, не лише у Вінниці, а й у всій Україні та по всьому світу як ніколи раніше прагне до самореалізації та більше всього боїться бути таким як всі. Прагнення вирізнятися приймає самі широкі форми: від особливого, індивідуального стилю одягу, до самовираження через соціальні мережі. Кожного дня на вулицях Вінниччини можна зустріти хлопців та дівчат дійсно дивно одягнених. Такий метод самовираження один з найбільш спокійних. Головне, щоб даний одяг не був ознакою того, що дитина належить до певного молодіжного угрупування, яке переступає через певні моральні принципи. Нажаль, такі у Вінниці наявні.

Ще сьогоднішнє покоління відчуває потребу писати. Але не твори, які залишаться в пам'ять наступним поколінням та стануть загальним надбанням народу, нажаль все звужується до написання статусу на сторінці в соціальній мережі, або простого опису свого дня. Якось не дуже вражаюче, правда?

Але одним із найгірших методів заявити про себе є спроба суїциду через нерозділене кохання. Нажаль саме ним вирішила скористатися юна вінничанка. 21-річна дівчина з Козятинського району в стані алкогольного сп’яніння порізала собі вени. Потерпілу було доставлено в лікарню. Зараз її стан здоров’я задовільний.

Невже сучасна молодь не розуміє, що від того, що ти собі вкоротиш віку, нікому краще не стане. Ніякий хлопець не вартий того, та  і не оцінить він цього, тому що намагатиметься забути про це, щоб не відчувати докорів совісті, позбутися почуття вини. 

Головне завдання батьків на сьогоднішній день – вчасно розпізнати ознаки негативного стану дитини та допомогти їй. Будьте уважними зі своїми дітьми.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам