Лікарі були просто вражені розмірами немовляти!

child

Мешканка Британії Джейд Пакер в пологовому будинку була шокована, коли побачила свого малюка. Її новонароджений син важив цілих 7 кг.

Коли Джейд почала народжувати ніхто не зауважив нічого незвичайного до тих пір, поки не зявилася головка малюка. Лікарі, які приймали пологи і мати Джейд, яка також була присутня в палаті, були шоковані розмірами дитини. І не дарма, адже його вага в 2 рази перевищувала вагу середньостатистичного новонародженого.

Малюк був настільки великий, що при проходженні пологовими шляхами його плечі застрягли, і дитина на 10 хвилин пробула без доступу кисню. Медики давали малюкові всього 10% на виживання, однак все обійшлося і тепер Джордж (так назвали хлопчика) вважається найбільшою дитиною в графстві Глостершир, народженою живою.

За словами Джейд Пакер, 20 лікарів, які перебували в пологовій кімнаті і її матір, яка підтримувала доньку, були страшно шоковані розмірами малюка. Вона також відзначає, що коли побачила реакцію оточуючих на те, що відбувається, їй стало по-справжньому страшно.

Зараз мама і малюк почувають себе добре, знаходяться вдома і звикають до життя разом. А це нелегко, враховуючи те, що у віці 6-ти тижнів Джордж важить майже 17 кг і носить дитячий одяг, розраховану на 6-тимісячних дітей. Однак всі запевняють молоду матір, що скоро ріст Джорджа сповільниться, і він буде рости з нормальною швидкістю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам