«Хороша» сусідська дівчинка

34Чергова ситуація підліткових крадіжок змушує задуматися про правильність виховання сучасної молоді. Що сподвигає дівчат та хлопців на те, щоб з легкістю переступити закон в погоні за легкими грошима та мимолітними розвагами? Відповідь у кожній з ситуацій буде різною. Але все таки з цим треба боротися.

Однією з жертв неповнолітніх злочинців стала вінницька пенсіонерка. 72-річна жінка повідомила в  правоохоронні органи про факт крадіжки лише у вересні, хоча сама крадіжка відбулася ще на початку серпня. По яким причинам жінка замовчувала про цю ситуацію нам залишається невідомо. Але все таки пенсіонерка з часом зважилася заявити в міліцію.

Злочинцем виявилася сусідська чотирнадцятирічна дівчина, яка вкрала в пенсіонерки 5600 гривень. Злодійку було затримано, але коштів у неї не виявлено, оскільки вона вже встигла все розтринькати. Проти «хорошої» сусідської дівчинки порушено кримінальну справу.   

Таким «проблемним» дітям потрібно розуміти, що витівки такого масштабу тягнуть за собою покарання, набагато серйозніші, ніж материні повчання чи батькова важка рука. В такому юному віці дуже легко стати на криву стежинку, а от звернути вже буде непросто – надто велика спокуса «легкого» життя без турбот та важкої праці.

Але головну відповідальність  варто все ж таки покласти на батьків, тому що майже всі вчинки дітей – результат їх виховання. Саме вони відповідають за те, щоб дитина не потрапила до поганої компанії та не зіпсувала власне життя. Будьте уважними зі своїми дітьми і бийте на сполох при найменших підозрах, щоб потім не кусати лікті.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам