«Дешева» іпотека у Вінниці: міф чи реальність?

ipotekaНевже жителі Вінниці настільки заможні, що не проявляють бажання скористатися державною програмою компенсації відсоткових ставок? Адже до сьогодні жоден мешканець нашого міста так і не виявив бажання скористатися державною програмою, за умовами якої держава компенсує 13% кредиту, що є дійсно привабливою пропозицією.

Але Вінницька область не єдина, в якій нікого не зацікавила «дешева» іпотека: станом на 18 липня 2012 року аж у 12 регіонах не скористалися даною пропозицією. І це не лише регіони, в яких купівля житла є так би мовити «більш доступною» проблемою, в порівнянні з більш урбанізованими сусідами, до цього списку також увійшли Донецька, Одеська, Херсонська, Чернігівська області, а також місто Севастополь.

Хоча  умови звучать досить вигідно: людині надається кредит під 16% річних, з них держава компенсує 13%, тобто пересічному громадянину залишається сплачувати лише 3%. Щодо мешканців Вінниці, якщо їх зацікавить така пропозиція, вони повинні звернутися у Вінницьке управління Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву з конкретним переліком документів та умов, серед яких – відносно великі офіційні доходи, підтвердження, що громадянин потребує поліпшення житлових умов.

Будемо сподіватися, що дана державна програма дійсно допоможе здійснити мрію багатьох українців, і вінничан в тому числі, - отримати свій власний дім.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам