Лабораторія бізнес-моделювання

start-businessУ листопаді у м. Вінниця обласна молодіжна громадська організація «Молодіжна ліга розвитку підприємництва» за підтримки Вінницької міської ради розпочала проект для старшокласників «Літня школа «Лабораторії бізнес-моделювання».

Завдання даного проекту – розвивати у старшокласників формулювання перспективних ідей з наступним перетворенням цих ідей у проекти.

На протязі даного проекту команди із десяти вінницьких шкіл розробляли ідеї, втілювали їх у бізнес – планах та електронних презентаціях. Усе це відбувалося за допомогою запрошених викладачів – експертів Житомирського об’єднання «Дирекція молодіжних програм». Свої роботи учні захищали на Підсумковій звітній конференції

5 грудня 2012 року у залі засідань Вінницької міської ради перед експертною радою та Палатою інвесторів проекту.

За першість змагалися тринадцять команд - команди із вінницьких шкіл №1,2,7,8,9,16,17,20,22 а також гості із міст Немирів та Калинівка.

Перше місце, набравши однакову кількість балів, здобули проекти «Space Free» (школа №1) та «Вінницький молодіжний центр» (школа №8) – вони й представлять Вінницю на П'ятому чемпіонаті України з бізнес-моделювання у жовтні 2013 року. Решта команд отримали почесне друге місце.

Усі учасники отримали нагороди від міського голови Володимира Гройсмана та Палати інвесторів.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам