Кримські підприємці можуть перереєструвати свій бізнес на Вінниччині

Кримські бізнесмени можуть перереєструвати свій бізнес на територіїkrim Вінницької області. Для цього потрібно звернутися до держреєстратора реєстраційної служби України обраного регіону Вінницької області.
Як повідомляє Головне управління Міндоходів Вінниччини, не пізніше наступного робочого дня після отримання відомостей з Єдиного державного реєстру, щодо внесених змін, таких платників податків беруть на облік.
Платники податків, для яких законом встановлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру, повинні подати відповідну заяву до ДПІ обраного регіону Вінницької області, на підставі якої і буде здійснено їх облік.
Всі суб’єкти господарювання, які вже перебували в стані переходу з податкових інспекцій Автономної Республіці Крим або міста Севастополя до податкових інспекцій в Вінницькій області, будуть взяті на облік автоматично.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам