Кращу торгову марку Поділля обиратимуть у Вінниці

podillya20-22 лютого в Вінницькій торгово-промисловій палаті відбудуться міжрегіональної виставки «Продіндустрія» і виставки-ярмарку «Купуй Вінницьке». Виставки відбудуться за сприяння і підтримки обласної державної адміністрації. Обласний конкурс «Краща торгова марка Поділля» проводитиметься вшосте. Конкурс відбувається з метою підтримки вітчизняного місцевого товаровиробника. 1 лютого 2013 відбулося засідання групи експертів, під головуванням начальника головного управління економіки облдержадміністрації Гижка А.П. Були визначені домінанти конкурсу та направлені запити щодо їх підтвердження про участь у конкурсі.

20 лютого 2013 в Торгово-промисловій палаті відбудеться офіційне нагородження конкурсу . Переможці «Кращої торгової марки Поділля – 2013» будуть нагородженні відзнаками конкурсу. Це будуть «золота медаль» дипломом переможця, та сертифікат на право використання логотипу конкурсу на упаковці та офіційних документах протягом року.

Участь у конкурсі – безкоштиовна.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам