Кожен третій з нас шукає свій діагноз в Інтернеті

108Інтернет став панацеєю від всіх хвороб вінничан. Кожен третій з нас шукає свій діагноз в Інтернеті.

Пошукова система Google найчастіше зустрічається слово «болить». На даний момент в інтернеті є безліч лікарів, що працюють в он-лайні, до того ж і прості українці намагаються лікувати однин одного.

Одній дівчині на форумі поставили різні діагнози. Вона скаржилася на болі у шиї, на що отримала такі відповіді: «Припинити хвилюватися про думку інших і все буде добре», «Натріть редиску, замотайте в марлю і прикладіть до шиї», дехто намагався ставити діагноз на власному досвіді: «В мене був схожий випадок – це змістилися хребці. Знайдіть гарного костоправа і все буде ОК.»

За словами хворих вони шукають панацею від своїх хвороб, тому що не вистачає часу на походи до лікарень, людей замучили хабарі лікарів, довжелезні черги. А якщо щось справді починає турбувати, то шукаємо щось подібне в Інтернеті й лікуємося.

Також буває таке, що багато хто любить звіряти діагнози лікарів із віртуальними прогнозами.

Категорично проти такого лікування офіційні лікарі. Вони стверджують, що ні один діагноз не можливо поставити заочно. Не завжди однакове лікування підходить усім без винятку, не дивлячись на поширені симптоми.