Кожен дільничний інспектор повинен надавати візитку з розкладом роботи

miliciya2Офіційний сайт МВС повідомляє, що Віктор Ратушняк - заступник міністра внутрішніх справ, заявив на оперативній нараді з начальниками підрозділів дільничних інспекторів міліції ГУМВС - УМВС України з питань службової діяльності та взаємодії з громадськістю, про те, що кожен дільничний інспектор повинен надавати візитку з розкладом роботи.

Заступник міністра наголосив на тому, що візитки повинні обов’язково бути. Візитка повинна містити години та дні прийому дільничного інспектора. Крім того при візитах додому до громадян під час виконання заходів під умовною назвою «Візит» інспектори повинні обов’язково вручати їх населенню.

Міністр внутрішніх справ додав, що громадяни бажають бачити в обличчі дільничного порадника і захисника, тактовного, толерантного і зацікавленого у результативній співпраці з громадянами. Також він повинен бути готовим прийти на допомогу в будь – яку хвилину і допомогти в будь – якій життєвій ситуації. Дільничний інспектор повинен бути завжди «доступним» для громадян.

Віктор Ратушняк також повідомив, що не дивлячись на деякі успіхи є деякі проблеми. Тобто не всі громадяни знають своїх дільничних інспекторів.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам