Колишнього депутата Вінницької ОДА по-жорстокому вбито

Депутата Вінницької обласної ради третього скликання,172 55-річного Валерія Беленя, було вбито в ніч з 3 на 4 березня. Троє невідомих в масках увірвалися до оселі чоловіка, що в селі Зарванці. 
Троє невідомих у масках увірвалися в його будинок і , зв'язавши руки скотчем йому і дружині , вимагали гроші та цінності. І господаря , і його дружину жорстоко побили битами. Як повідомили в секторі громадських зв'язків вінницької обласної міліції , за попередньою інформацією , напад було скоєно з метою пограбування. Нападники забрали з собою 5 тисяч гривень і золоті прикраси.
Відкрито кримінальне провадження за ст . 115 , ч.2 Кримінального кодексу України (вбивство з корисливих мотивів) . Створена посилена слідчо -оперативна група , що встановлює обставини вчинення злочину. Правоохоронці звертаються до громадян, які володіють будь-якою інформацією про подію, з проханням надати допомогу слідству. Анонімність гарантується .
Довідка: Останнім часом Валерій Белень працював експертом з оформлення нерухомості.
В 2002-2004 рр. – був першим заступником Вінницького обласного комунального підприємства "Вінницяводоканал";
2004 р. був заступником голови Вінницької обласної ДПА.
В 2004-2007 рр. працював на посаді заступника генерального директора ТОВ "БМУ-3 концерну "Поділля" з виробничих питань, технічного переоснащення та розвитку промислових баз та кap’єpiв.
В 2007 – 2009 рр. - директор з питань будівництва ТОВ "Мар-Маркет" начальник будівельного комплексу з виконанням функцій підрядчика та замовника.
З 2009 р. - директор представництва "Стратегія регіонального розвитку" Мінрегіонбуду України у Вінницькій області.
У 1998-2003р.р. - депутат Вінницької обласної Ради, член президії обласної Ради, голова постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального господарства, благоустрою, комплексної забудови населених пунктів торгівлі та побутового обслуговування.
3 1999р. Був членом-кореспондентом Академії будівництва України.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам