Кількість нападів на магазини, що торгують хутром та ювелірними виробами, почастішали

172Міліція міста Вінниці у наступному місяці буде інформувати керівників магазинів, що займаються реалізацією хутра і ювелірних виробів, про доцільність встановлення систем відеоспостереження та «тривожних» кнопок.

22 січня в залі засідань міської ради відбулась зустріч представників міліції, департаменту адміністративних послуг та керівниками об’єктів торгівлі з реалізації ювелірних та хутряних виробів щодо наявності системи відеоспостереження та «тривожної» кнопки для профілактики злочинів і правопорушень, збереження чужої власності та життя й здоров’я громадян. Виявилося, що таке обладнання є лише на 75% торговельних точках.

Начальник вінницького міського відділу міліції Юрій Куций повідомив про те, що кількість нападів на магазини, що торгують хутром та ювелірними виробами, почастішали. Порадив, що краще встановити систему відео спостереження.

В кінці минулого року провели повторне інформування торгівельних точок про встановлення відео нагляду.

Окрім того, що система відеонагляду допоможе пришвидшити розкриття злочину, за допомогою записів суб’єкти господарювання можуть також довести відсутність правопорушень у тому випадку, якщо покупці подають скарги. Тому у певній мірі, цей запис може виступити аргументом в захисті прав господарюючих суб’єктів.

Встановлені система відеоспостереження та «тривожна» кнопка у торговельному закладі виступатимуть не тільки як елемент прискорення розкриття злочинів, а й матимуть попереджуючу функцію, якщо на видному місці розташувати оголошення про те, що у магазині ведеться відео спостереження, або ж він знаходиться під охороною.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам