Хворих на туберкульоз будуть примусово госпіталізувати за рішення суду

5Розпорядження уряду від 3 січня 2013 року № 3-р "Про внесення змін до розпорядження Кабінету міністрів України від 29 жовтня 2009 р. №1285", розроблене з метою приведення існуючих нормативно-правових актів у відповідність з новою редакцією закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" визначає, що українців хворих на туберкульоз будуть примусово госпіталізувати за рішення суду.

Згідно статті 11 нового закону, якщо хворі із заразними формами туберкульозу порушують протиепідемічний режим, то за рішенням суду їх можуть примусово госпіталізувати, так як це несе загрозу зараження пересічних громадян.

Представником протитуберкульозного закладу, що безпосередньо займається лікуванням хворого, що порушив протиепідемічний режим, на протязі 24 годин після такого випадку подає до суду заяву про примусову госпіталізацію або про продовження терміну госпіталізації.

Крім того вагомим доказом є мотивований висновок лікаря, який здійснює або повинен здійснювати лікування хворого.

Осіб, відносно яких суд ухвалив рішення про примусову госпіталізацію, будуть проходити примусове лікування строком до 3 місяців. Продовження терміну буде лише за рішенням суду, який буде опиратися на висновки лікаря.

Судом приймається рішення про примусову госпіталізацію або про продовження терміну примусової госпіталізації хворих заразними формами туберкульозу, за місцем виявлення таких хворих або за місцезнаходженням протитуберкульозного закладу і підлягає негайному виконанню.

При цьому невиконання рішення суду про примусову госпіталізацію протитуберкульозного закладу або про продовження терміну примусової госпіталізації тягне кримінальну відповідальність згідно із законом.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам