Керівників Вінничини позбавили посад

 22 лютого 2014 року на позачерговій сесії movchannобласної вінницької ради було прийняте рішення про припинення повноважень голови облради Сергія Татусяка та недовіру голові облдержадміністрації Івану Мовчану. Дане рішення підтримала більшість депутатів.
«Депутатська більшість проголосувала за припинення повноважень голови облради Сергія Татусяка та недовіру голові облдержадміністрації Івану Мовчану. Схвалено також надання матеріальної допомоги у 100 тисяч гривень з обласного бюджету кожній родині тих трьох вінничан, які загинули на Євромайдані у Києві. Депутатський корпус також клопотатиме про призначення їм звання Героїв України", - озвучила результати голосування заступник голови Вінницької облради Наталія Солейко.
Також на сесії схвалили рішення про надання матеріальної допомоги у розмірі в 100 тисяч гривень з бюджету області кожній родині з тих трьох вінничан, які загинули на Євромайдані у столиці України.
Відомо, що депутатський корпус клопотатиме про присвоєння їм звання Героїв України.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам