Юні вінницькі чемпіони

footballНещодавно відбувся всеукраїнський чемпіонат з футболу, в якому приймали участь вихованці дитячих будинків нашої держави. І у фіналі, який проходив на донецькому стадіоні «Шахтар» отримала перемогу збірна з Вінниці!

На цьому шлях сходження до зірок юних футбольних талантів не закінчується, адже тепер вони приймуть участь у міжнародному фіналі та змагатимуться уже в Осло. Крім вінничан прийматимуть участь чемпіони 12-ти локальних чемпіонатів з інших країн, таких як Данія, Латвія, Литва, Угорщина, Швеція, Росія, Гана, Великобританія, Естонія, болгарія, Словенія та Норвегія.  Тобто поборотися за чемпіонство буде з ким.

 Щодо українських збірних, які зайняли друге та третє місце, то ними стали збірні Дніпропетровської та Волинської областей. Приємним є те, що жоден гравець інших збірних не залишився без уваги та нагороджений приємними подарунками.

Юнаки під час турніру займалися не лише футболом. Для них було організовано спеціальні екскурсії на стадіони, музей футбольного клубу та тренувальні бази. Тож юнакам буде про що згадати.

Анатолій Заболотний – директор фонду «Розвиток України», що організував даний захід стверджує, що до вирішення проблеми сирітства потрібно підходити з різних сторін, адже з 27 тисяч сиріт , які підлягають усиновленню, більша частина – хлопчики підліткового віку, і такі футбольні турніри допомагають підтримати духовну та культурну програму розвитку дітей. Реформуючи систему інтернатів і знаходячи дітям, позбавленим батьківського піклування, сім'ї через сайт www.sirotstvy.net, ми піклуємося про їхні долі.