І знову у Вінниці аварія за участю мототранспорту

Desktop_wallpapers867Нажаль, наполегливі прохання батьків бути обережними та навіть посилений контроль міліції за мототранспортом не вберіг від жахливої аварії чергових жертв любові до швидкості. Постраждали не лише «гонщики», а й випадковий перехожий.

Школярі, а саме учень школи №16 та його шістнадцятирічна подружка збили тридцятирічного чоловіка, мешканця Літина. На даний момент у збитого чоловіка виявлено закриту черепно-мозкову травму, мозкову кому та внутрішню кровотечу. У хлопця закрита черепно-мозкова травма, перелом лопатки та численні забої. Дівчина, що їхала позаду хлопця, отримала черепно-мозкову травму, забій мозку, судорожний синдром. Аварія сталася на вулиці Келецькій, на зупинці Космонавтів. Згідно з свідченнями свідків, юний водій не був винний у тому що сталася аварія, адже доя пішоходів горіло червоне світло, коли чоловік перебігав дорогу, а юнак просто не встиг загальмувати.

Міліція проводить перевірку за фактом обставин аварії, адже аварія сталася в районі пішохідного переходу близько 21.30, а в той час світлофор там працює в режимі миготливого жовтого кольору.

Щодо стану постраждалих, то стан хлопця лікарі визначають як середньої важкості. Про стан дівчини нічого відповісти не можуть, а у пішохода стан у вкрай важкому стані.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам