І в веслуванні Вінниця одна з найкращих

vesloСонячна Португалія гостинно приймала гостей з усієї Європи. Тут, в період з 12 по 17 липня, проходив чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное серед юнаків і дівчат віком до 23 років. Звичайно, що участь приймала і команда з України.

Збірна команда України вразила всю Європу своїми досягненнями. Приємно відмітити те, що збірної увійшло аж шість вінничан! Вони відіграли вагому роль у турнірі, оскільки доказали всій країні та Європі, що у Вінниці вміють підкорювати водяну стихію. І хоча в трійку лідерів наша збірна не увійшла, все ж таки солодкий смак перемоги  ми зуміли відчути.

 Варто зазначити, що деякі учасники дебютували у цій віковій категорії, як, наприклад, Світлана Римкевич з Вінниці. Юна триразова призерка юніорських змагань, разом з напарницею,  отримала бронзу в категорії байдарка-двійка. Четверте місце посів і вінничанин Віталій Галюк. Змагався він в категорії каное.

Вінничанин Анатолій Мельник, срібний призер  минулорічних юніорських Олімпійських ігор, також виборов четверте місце в своїй категорії.

Підсумовуючи загальні результати, Україна привезла додому аж шість золотих медалей. Непогані результати, чи не так?

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам