Газова баталія. Коли кінець?

gazГлава українського МЗС Леонід Кожара виключив можливість «газової війни» з Російською Федерацією через невиплату офіційним Києвом 7 мільярдів доларів на вимогу російського "Газпрому". Нагадаємо, що росіяни виставили цю неустойку через недобір газу за підсумками 2012 року.
За словами Леоніда Кожари, підземні сховища України повністю заповнені. Він зазначив, що уряд закуповував російський газ в Німеччині, тому що такий варіант виявився дешевшим. Про це Кожара розповів в інтерв'ю німецькому виданню «Berliner Zeitung».
Крім того, український дипломат підкреслив, що уряд абсолютно не розуміє, звідки міг виникнути такий великий рахунок щодо російського газу, і поки що його не збирається виплачувати.
Нагадаємо, що 26 січня 2013 «Нафтогаз України» офіційно підтвердив, що російський «Газпром» виставив їм рахунок на 7 млрд доларів за природний газ, який Україна не поставила в 2012 році. Позиція офіційного Києва полягає в тому, що компанія «Нафтогаз» виконала всі свої зобов'язання перед росіянами в 2012 році.
За договором на закупівлю природного газу від 2009 року, мінімальний обсяг «блакитного палива», до якого застосовується умова «Бери або плати», - 33,3 млрд кубометрів. Компанія «Нафтогаз України», за попередніми даними, придбала в 2012 році лише 25 млрд кубометрів природного газу. При цьому уряд України своєчасно попередило Росію про скорочення закупівель.
Відзначимо, що російська газова монополія при цьому уточнює, що з урахуванням коефіцієнта, прописаного в контракті, мінімальне кількості природного газу в 2012 році, що підпадає під умову «бери або плати» становило 41,6 млрд кубометрів, у той час як реально в Україну було поставлено майже 25 млрд кубометрів.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам