Фінська компанія представила телефон на 10 SIM-карт

mobilnyy telefon fly iq256 vogue blackФінська компанія UROS представила в Іспанії новий телефон Гудспід, розрахований відразу на 10 SIM-карт.

Розробники відзначають, що новий пристрій зацікавить тих, хто багато подорожує або часто літає у відрядження за кордон. При виїзді за кордон володар цього смартфону зможе придбати абонементи або карти передоплати.

Компанія UROS вже діє в 10 країнах, в числі яких - Німеччина, Великобританія, Бельгія, Данія, Швейцарія, Ірландія, Франція, Польща та Італія. За попередніми прогнозами, до кінця літа в списку з'явиться і США.

При купівлі в телефоні вже будуть встановлені три SIM-карти для використання у Великобританії, Німеччині та Італії. Для підтримки їх в активному режимі користувач повинен щомісяця платити 9,95 євро, а також оплачувати додаткові абонементи на підключення, якщо захоче ними скористатися.

Плюси і мінуси айфона:

Подібні щоденні абонементи обходяться приблизно в 5 євро. За цю суму користувач отримає близько 500 Мб для підключення до Інтернету. Гудспід дозволяє створити одночасні підключення для п'яти пристроїв, у числі яких - ноутбуки, планшетні і стаціонарні комп'ютери та інші смартфони.

Телефон створює зашифроване приватне підключення за допомогою Wi-Fi.