Фахівці прогнозують подорожчання долара до 13 гривень у 2013 році.

moneyГолова Комітету економістів України Андрій Новак повідомив, що відбудеться подорожчання товарів іноземного виробництва, у зв'язку з підвищенням вартості долара.

Він вважає, що першою подорожчає побутова техніка, так як більшість електротоварів завозять із закордону. На полицях магазинів з'явиться багато дешевих та неякісних товарів тому, що на дорогі, у українців, у тому числі і вінничан, не вистачатиме коштів.

До того ж українцям слід чекати на подорожчання одягу, це зумовлене тим, що більшість виробів завозять із Туреччини, Китаю та Польщі, де основна частина закупок таких товарів, постачальниками, здійснюється за долари.

Подібна ситуація буде й на автомобільному ринку. Авто іноземного виробництва та комплектуючих до них теж підіймуться у ціні. Андрій Новак радить тим, хто хоче придбати авто протягом 3-5 місяців, зробити це зараз.

Також можуть піднятися ціни на послуги стоматологів приватних клінік, тому що стоматологічний матеріал та обладнання вони використовують іноземного виробництва, додав голова комітету.

Нагадуємо, що в листопаді курс гривні знизився до 8 гривень 24 копійки за долар, але фахівці прогнозують подорожчання долара до 13 гривень у 2013 році.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам