Екстрім гонки по-вінницьки

rally resizeКожен бажаючий, хто має власну машину може взяти участь у справжньому екстремальному авто-шоу! На Калинівському аеродромі вінницькі автолюбителі відкрили сезон авто-мотоспорту у Вінниці. Учасником такого шоу може стати будь-який водій, необхідно лише мати справний автомобіль та придбати ліцензію. Це чудовий спосіб отримати свою дозу адреналіну та вражень, а також дозволяє отримати навики у водінні автомобіля на складній трасі. Гонки проводяться від Федерації драгрейсингу та дрифту Вінницької області.

Організатори щодня перевірають та розчищають трасу, дають можливість новим учасникам потренуватися та присвоїтися до складних поворотів. На жаль, вінничани не активно бажають приймати участь у гонках . молодь не проявляє ініціативи, хоча ліцензія коштує за один раз 30 гривень. А незабаром можна буде паридбати ліцензію на увесь рік лише за 100 гривень.

Змагання перенесли, відбуваються тренувальні гонки. Проте справжніх фанатів автоспорту не налякає траса відстанню у 330 км : від хмельницького туди й назад . Хмельничани приїжджають і вінниць, щоб потренуватися, адже там ніде.

Гонки на снігу – яскраве та вражаюче видовище, проте безпека перш за все. Тренування відбуваються у безпечних умовах : жодних глядачів. Отже, учасники можуть не боятися виїхати за межі траси. Після таких тренувань у екстремальних умовах водії точно знатимуть, як себе правильно поводити на важких трасах загального користування.

Гонка « Гран-прі Вінниці » мала відбутися третього лютого. На жаль, через потепління та відсутність снігу її довелося відкласти, доки випаде сніг.

Гонщик Сергій Чайковський поділився враженнями: «- Наші зимові тренування - це дуже круто. Це чудовий привід для всіх водіїв і гонщиків-любителів перевірити свою реакцію. Сюди може приїхати будь-хто. Неважливо, який у тебе автомобіль, хай навіть ВАЗ, як у мене, але обов'язково він має бути справним. Просто приїжджаєш сюди, заповнюєш усі необхідні документи, бо гонки ліцензійні, і береш участь.»

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам