Екологія держави під загрозою

sol.gifЕкологи міста Вінниці пропонують використати досвід європейських країн для боротьби з ожеледицею.

У Європі не використовують сіль та пісок для посипання пішохідних доріжок, територій біля офісних, торгових центрів, житлових будинків. У країнах Старого світу використовують гранітні та мармурові крихти. Цей «засіб захисту» можна придбати у будь - якому магазині, який продає будівельні матеріали.

Екологи стверджують, що суміш сіллю та піску шкодить взуттю, газонам, зеленим насадження. Ще як ми знаємо суміш із піску, солі та снігу, що залишається на нашому взутті танучи перетворюється у бруд.

Крихти мармуру врізаються в лід завдяки своїм властивостям. І тому не виникає ковзання. Крім того, не утворюється бруд, їх можна використовувати декілька раз. В Угорщині, Австрії, Німеччині, Хорватії. Словенії, Італії мармурові крихти використовують повторно. Після того, як зійде сніг працівники комунальних служб її збирають і потім знову використовують.

Хоча варто зазначити, що «такий засіб захисту» не можна використовувати на дорогах.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам