Екологічно чиста Україна. Перспективи

vodaВ Україні пропонують обмежити використання поліетиленових пакетів, причому на законодавчому рівні. Такі заходи будуть спрямовані на поліпшення екології в країні.
Ігор Циркін, який є членом Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, прокоментував поданий законопроект, який стосується зазначених вище питань. В ефірі ТРК «Ера» народний депутат пояснив, чим викликана поява законопроекту, що обмежує використання поліетиленових пакетів, а також різних упаковок тривалого використання.
Ігор Циркін підкреслив, що раніше, будучи першим заступником міського голови Дніпропетровська, він займався питаннями, над якими працює управління екології. За словами нардепа, він знає «цю проблему дещо глибше».
Коментуючи законопроект, Ігор Циркін відзначає, що «пакет живе 20 хвилин, скажімо, поки ми доносимо продукт із супермаркету до себе додому, а розкладається сотні років!». При цьому член Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики зазначає, що в ряді європейських країн уже відмовляються від використання поліетилену.
Зокрема, Ігор Циркін відмітив, що в Англії так звані «біорозкладані» поліетиленові пакети використовуються досить-таки давно, ще з 2004 року. Народний депутат також підкреслює, що «сьогодні ми бачимо навіть у кіно людини, що йде із супермаркету, який несе в руках паперовий пакет, і ніколи ми не бачимо поліетиленових».
Крім того, Ігор Циркін говорить про існування таких технологій, які дозволяють використовувати при виготовленні поліетиленових пакетів і упаковок «спеціальних добавок для їх якнайшвидшого розщеплення і повного знищення».
За словами депутата, в представленому законопроекті передбачені навіть штрафи.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам