Джеймс Бонд і Королева Англії. Відкриття Олімпіади

Британська королева сама захотіла знятися в ролику, показаному на відкритті Олімпіади. Нагадаємо, Єлизаветі II довелося грати роль "напаkorolevaрниці" Джеймса Бонда. За словами режисера Денні Бойла, йому б у голову не прийшло попросити королеву зіграти себе в короткометражному фільмі. Її Величність за сюжетом нібито стрибає з парашутом і опускається на арену стадіону разом з актором Деніелом Крейгом, що зіграв агента 007.
Спочатку Бойл хотів запросити на роль актрису Хелен Міррен, яка стала володаркою "Оскара", зігравши Єлизавету II в картині "Королева". Коли сценарій ролика був готовий, його відправили в Букінгемський палац, щоб отримати схвалення коронованої особи. Але Єлизавета II, дізнавшись, що їй належить стати персонажем телепостановки, виявила бажання знятися в ній сама. "Це частина протоколу - глава держави могла б заспівати національний гімн, ми ж вирішили зробити щось інше і написали сюжет про всіма улюбленого Джеймса Бонда", - повідомив Бойл.
 «За сюжетом королева і Джеймс Бонд стрибають з парашутами прямо на олімпійську арену. Телебачення показало, як Єлизавета II увійшла в ложу почесних гостей у супроводі чоловіка, принца Філіпа. На церемонії відкриття королева з’явилася в тому ж ніжно-персиковому платті, в якому знімалася у відеоролику », - цитує Інтернет режисера олімпійської церемонії.