Доросла вінничанка побила дев’ятирічного хлопчика

41Влад Мороз знаходиться під наглядом лікарів уже другий тиждень. У хлопчика гематома голови, через яку лікарі попереджають про можливу втрату зору через три-шість місяців, та проблеми з ногою.

І такі пошкодження Влад отримав від матері однокласниці. Доросла жінка вирішила помститися дитині за те, що він ніби вдарив її дочку.

Справа в тому, що не існує однієї версії розвитку подій. Їх як мінімум декілька. Перша: діти – Владик та Діана через щось посперечалися, хлопчик серйозно розізлився та почав палицею бити по велосипеду Діани, дівчинка намагалася відштовхнути її за що отримала удар в живіт. Таку версію підтримує мама Діани, яка і побила хлопчика.

Інша, Владова версія, звучить так: діти не сперечалися, а Діана просто сама спіткнулася і поранилася склом. Після чого вона поїхала додому. По дорозі через необережність дівчинка впала з велосипеда та поранила коліно (цей варіант підтверджують також правоохоронці). Але дома дівчинка злякалася, що її лаятимуть через необережність та неуважність, от і придумала історію про те, що її побив однокласник Влад, який, між іншим, сидить з нею за однією партою.

Мама вирішила покарати малого бешкетника. За словами дітей, які в той момент були на ігровому майданчику, мама спіймала Влада і спочатку запропонувала покарати крив дика самій дочці, Діана відмовилася. Тоді мама взяла палицю в руки та почала бити хлопчика. Діти боялися вмішатися, щоб ще їм не дісталося. Лиш крик людей, які живуть поруч з майданчиком зупинив її.

За першою ж версією, яку підтримує мама Діани, вона просто дала йому ляпаса. А про лікарню вона перший раз чує.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам