Долар у новорічні свята буде відпочивати

moneyНаціональний Банк України у письмовій формі повідомив, що з 29 грудня до 2 січня міжбанківський валютний ринок України буде на канікулах.

Проте у разі нагальної потреби банкам дозволено здійснювати валютно-обмінні операції з готівковою іноземною валютою в пунктах обміну іноземної валюти з 30 грудня по 1 січня включно. Також банки без перешкод можуть здійснювати касові операції з 30 грудня 2012 року по 2 січня 2013року включно.

У листі НБУ наголошувалося на тому, що банки з 29 грудня 2012 по 3 січня 2013 будуть використовувати курс валют встановлений Нацбанком 28 грудня 2012 року.

Також у листі зазначалося, що 2 січня банки будуть працювати без клієнтів і будуть зайняті комплексом робіт, пов’язаних з початком нового звітного року.

Отже, до роботи у звичайному режимі банки повернуться лише 3 січня 2013 року. 2 січня міжбанківські перекази коштів здійснюватися не будуть.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам