До Вінниці знову завітала «Студентська весна»

У Вінниці свою діяльність розпочав щорічний фестиваль145 «Вінницька студентська весна 2014 ». Три місяці студенти з різних вузів змагатимуться між собою у футболі , вокальному конкурсі , танцювальному змаганні , а також грою в КВК. Переможці кожної з номінацій отримають грошовий приз у розмірі від тисячі до двох тисяч гривень.

Вже третій рік організаторами фестивалю є громадська організація «Розвиток. Розвиток» за підтримки команди КВН «Вінницькі перці».

- Фестиваль « Студентська весна» - це не просто свято талантів , молодості і студентства , - говорить голова громадської організації «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова . - Це ще й нові знайомства , сотні нових друзів , радість спілкування та обмін творчими ідеями.

Заявки на участь у фестивалі приймаються до 25 березня за електронною адресою
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

- Приймати участь у заході можуть всі студенти міста без винятку , - говорить голова громадської організації команди КВН «Вінницькі перці» Сергій Борзов. - Це унікальна можливість для молоді заявити про себе на все місто і побувати на великій сцені.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам